Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Skupimy Twoje elektronarzędzia. Prosto, łatwo i szybko...


Elektronarzędzia, zwykle mają dość duże gabaryty. Dlatego też nic w tym dziwnego, że właśnie chcesz ich się pozbyć. W ten dość prosty i szybki sposób, nie tylko zyskasz sporo wolnego miejsca, ale też - załatasz swój domowy budżet. Dzięki naszemu lombardowi, nadmiar niepotrzebnych maszyn i elektronarzędzi, szybko przerodzi się w górę gotówki!

Dlaczego to właśnie nam warto sprzedać swoje elektronarzędzia?

1. Elektronarzędzia, to dość szerokie spektrum różnych maszyn i urządzeń. Dlatego sporo lombardów, ogranicza się wyłącznie do skupu konkretnych narzędzi, takich jak np wiertarki czy pilarki. Nasz skup elektronarzędzi i maszyn budowlanych, przyjmie każde narzędzie. Kupimy od Ciebie wszystko, poczynając od niewielkiej wiertarki aż do... mieszalnika betonu.

2. Naszą wycenę, opieramy o szeroką wiedzę na temat danego produktu. Analizujemy nie tylko to, czy jest sprawny czy nie, ale też takie dane jak nazwa firmy, wydajność, moc a nawet - liczbę obrotów czy wpływ na środowisko. Nie musisz się więc obawiać, że przynosząc stary i zużyty sprzęt, zarobisz na tej transakcji bardzo mało. Wręcz przeciwnie, może się okazać, że na pierwszy rzut oka stara i niepotrzebna wiertarka, może przynieść Ci naprawdę spory dochód.

3. Elektronarzędzia i maszyny budowlane wyceniamy w ten sposób, być mógł na tym jak najwięcej zarobić. Pod tym względem, jesteśmy o wiele lepsi niż nasza konkurencja.

Jeśli masz do sprzedania elektronarzędzia lub inne, ciężkie maszyny, zawitaj do nas. Nasz lombard, znajduje się na warszawskim Bemowie.

Pamiętaj, że oferujemy Ci skup elektronarzędzi i maszyn budowlanych po naprawdę korzystnych cenach!

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę