Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Już po raz kolejny wystawiłeś ogłoszenie o zamiarze sprzedaży nieruchomości. Czekasz i czekasz a tu nic. Pieniądze na Twoim koncie topnieją niczym lodowiec grenlandzki i przydałby się jakiś zastrzyk gotówki. Jeśli ten problem nie jest Ci obcy, zgłoś się do nas. Chętnie odkupimy od Ciebie Twoje nieruchomości.

Sprzedaj nam swoją nieruchomość

1. Możesz nam sprzedać każdą formę swojej nieruchomości. Nie ważne, czy jest to dom, mieszkanie czy może fragment ziemi. Kupimy od Ciebie wszystko. I to za dobre pieniądze.

2. U nas nie musisz czekać na to, aż ktoś kupi Twoją nieruchomość. Nie musisz wystawiać długoterminowych ogłoszeń, ani też sprawdzać codziennie listy nieodebranych połączeń bądź skrzynki e-mail. Po prostu przychodzisz, sprzedajesz i dostajesz kasę.

3. Nasz skup nieruchomości, płaci Ci od razu. Nie czekamy, aż dana nieruchomość zostanie sprzedana. Po prostu, przekazujesz ją nam we własność. Reszta należy do nas, a Ty będziesz mógł cieszyć się konkretnym zastrzykiem gotówki.

4. Działamy konkretnie. Nie przedłużamy w nieskończoność decyzji o zakupie. U nas wszystko odbywa się szybko i profesjonalnie.

5. Dbamy o interesy naszych Klientów. Szczególnie, jeśli obejmują ich dane osobowe. Dyskrecja to nasza specjalność. Nie sprzedajemy danych naszych Klientów firmom zewnętrznym. Ograniczamy się wyłącznie do wyceny i zakupu nieruchomości.

6. Działamy korzystnie na Klienta. Uwzględniamy na korzyść osoby sprzedającej nam nieruchomość wszystkie inwestycje, które podniosły jej wartość.

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę