Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Szukasz skupu rowerów? Nie mogłeś trafić lepiej...

Posiadasz rower, który już dawno zajmuje miejsce w Twoim domu bądź mieszkaniu? A może Twój rower ma już swoje lata i zwyczajnie nie działa tak jak wcześniej? A może jest zupełnie inaczej i zwyczajnie... potrzebujesz pieniędzy, których tak naprawdę nikt nie chce Ci dać. Jakikolwiek jest motyw Twojego działania, nie zastanawiaj się dłużej. Zawitaj do nas i sprzedaj nam swój rower.

Mamy dla Ciebie najkorzystniejszą, możliwą ofertę. Oto dlaczego:

1. Skupujemy wszystkie rodzaje rowerów. Nie ważne, czy posiadasz rower górski, szosowy, czy klasycznego składaka. Nasz skup rowerów przyjmuje jednoślady niezależnie od tego, czy są one w wersji damskiej czy męskiej. Jednym słowem, kupimy od Ciebie każdy rower.

2. Dajemy najwięcej. Nie wierzysz? Odwiedź inne lombardy na terenie Warszawy i przekonaj się, że dopiero w naszym dostaniesz najwięcej. Wyceniamy najkorzystniej, ponieważ wiemy, że nie przychodzisz do nas z błahego powodu. Dlatego też, traktujemy Cię w sposób specjalny!

3. Działamy na terenie Warszawy a konkretnie - na warszawskim Bemowie. Jeśli więc mieszkasz na obszarze naszej polskiej stolicy, bardzo łatwo będzie Ci do nas dojechać.

4. Pieniądze wypłacamy od ręki. U nas nie musisz czekać na gotówkę, przelewy czy też.. na nie wiadomo na co. Dostajesz kasę od razu. Cały proces sprzedaży i wyceny przebiega ekspresowo. Z korzyścią dla Ciebie...

Nasz skup rowerów, działa szybko, profesjonalnie i z korzyścią dla Klienta. Przekonaj się sam, jak szybko możesz otrzymać pieniądze za swój rower.

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę