Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Skupimy tablet... każdy tablet!

W ostatnich latach, coraz więcej sprzętu elektronicznego jest zwyczajnie wyrzucanych na zewnątrz. Szczególnie widać to na przykładzie tabletów, które z reguły są mało odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych i przy okazji, stosunkowo szybko się psują. Nie wspominamy tu o postępie technologicznym, który starsze urządzenia nakazuje sprzedawać bądź wyrzucać. Jeśli więc tablet to i Twój problem, koniecznie odwiedź nas.

Kim jesteśmy?

Już od kilku lat prowadzimy lombard. Skupujemy mnóstwo różnych urządzeń, w tym też - urządzeń elektronicznych. Tak, my dobrze wiemy, jaka jest ich wartość. Dlatego też skupimy również i Twój tablet i to za całkiem niezłą sumkę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na rynku działamy już jakiś czas. Wiemy, jak działa ten rynek. Większość lombardów, niepotrzebnie obniża wartość skupowanych przedmiotów. My tak nie robimy, gdyż uważamy, że najważniejsze w tej branży jest być uczciwym. po prostu traktujemy Klienta jak osobę, która powinna nam zaufać.

Nasz skup tabletów, skupuje nawet tani i uszkodzony sprzęt. Nie wierzysz? Koniecznie wybierz się do naszej siedziby. Działamy na warszawskim Bemowie. Jeśli więc mieszkasz w stolicy, masz do nas bardzo blisko. Weź swój tablet ze sobą i zabierz go do nas. Zobaczysz, że zarobisz na nim naprawdę dobrze.

Szukasz szybkiej gotówki? Bez obaw. U nas ją znajdziesz. Przywieź swój tablet. Wycena potrwa zaledwie kilka minut. Już po chwili, otrzymasz należną Ci (i dość sporą) gotówkę, z którą będziesz mógł zrobić wszystko, co tylko zechcesz.

Każdy tablet, traktujemy nie tylko jako "skrzynkę", ale przede wszystkim, jako źródło wielu istotnych części. Jeśli więc przynosisz do nas tablet zniszczony, dostaniesz również i za niego swoje pieniądze.

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę