Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Masz stary telefon? Sprzedaj go nam!

Masz stary telefon? Uważasz, że nie będzie Ci on już potrzebny? A może szukasz dodatkowych pieniędzy, które pozwolą Ci sfinansować zakup nowego telefonu? Zajrzyj do naszego lombardu a przekonasz się, że jest to możliwe.

Wybierz nas a nie pożałujesz

Nasz lombard działa już na rynku od kilku dobrych lat. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że znajdujące się w sprzedaży telefony komórkowe, są wciąż uaktualniane. Stąd też wychodzimy z wnioskiem, że po jakimś czasie będziesz chciał sprzedać swój telefon. A gdzie go sprzedasz, jeśli nie u nas?

Profesjonalnie wyceniamy sprzedawane nam telefony

W naszym lombardzie, pracujemy w oparciu o poszanowanie wobec Klienta. Nie zmniejszamy w sposób sztuczny ceny telefonu, lecz staramy się wycenić jego wartość tak, by była ona jak najwyższa i najkorzystniejsza dla naszego Klienta.

Mieszkasz w Warszawie? Znajdziesz nas tuż za rogiem!

Nasz skup telefonów, działa w Warszawie a konkretnie - w Bemowie. Jeśli więc mieszkasz w Warszawie, wystarczy kilkadziesiąt minut by do nas trafić. Swój telefon schowasz w kieszeni. A wracając, wypełnisz ją dużą ilością gotówki.

Odkupimy od Ciebie każdy telefon!

Martwisz się, że Twój telefon jest zbyt prymitywny, by go u nas sprzedać? My nie ograniczamy się wyłącznie do telefonów najnowszej generacji. Nie skupujemy wyłącznie telefonów z ekranami dotykowymi. U nas, sprzedasz również telefony, które swoje lata świetności mają już za sobą. Jak to możliwe, skoro niewiele lombardów postępuje w ten sposób? Odpowiedź jest prosta. Mamy sporo kontaktów handlowych i wiemy, że każdy podesłany nam telefon, będziemy mogli skutecznie sprzedać.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, nad sprzedaniem nam telefonu, koniecznie wybierz się do naszego biura.

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę