Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Skupimy Twoje antyki. I to z korzyścią dla Ciebie!

Pewnie w Twoim domu zostały jeszcze jakieś antyki. Może jest ich naprawdę dużo? A może nawet... nie wiesz o ich istnieniu. No cóż, czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że niektóre posiadane przez nas przedmioty, mogą być zaliczone w grono antyków.

W ten sposób marnujemy sporo pieniędzy, które mogłyby przecież podratować nasz domowy budżet.

Sprzedaj nam swoje antyki

Jeśli więc podobne problemy dręczą również Ciebie, my mamy odpowiedź na Twoje pytania. Jeśli uważasz, że Twoje antyki niepotrzebnie zajmują przestrzeń w Twoim domu - podeślij je nam. Otrzymasz za nie naprawdę dobre pieniądze... Dlaczego więc warto wybrać nas?

1. Pomożemy wycenić wartość Twoich antyków. Może się okazać, że nawet nie przypuszczałeś, że w Twoim domu są "starocie" o naprawdę dużej wartości. Dzięki nam przekonasz się, że tak jest w istocie. I przy okazji - sporo zarobisz!

2. Nasz skup antyków, przyjmie każdy rodzaj domowych "staroci". Mogą być to różnego rodzaju meble, obrazy a nawet - przedmioty codziennego użytku. Każdy z dostarczonych nam przedmiotów, traktujemy z wyjątkową starannością. Nie ogranicza nas ani rodzaj dostarczanych antyków, ani też ich rozmiar. Mówiąc krótko - możesz podesłać to, co tylko uważasz za stosowne.

3. Wyceniamy podesłane nam antyki w sposób profesjonalny i rzeczowy. Co więcej - nie zaniżamy prawdziwej wartości nadesłanych nam przedmiotów.

Jeśli jeszcze wahasz się, czy skorzystać z naszych usług, koniecznie wybierz się do nas. Mamy swoją siedzibę na warszawskim Bemowie. Jeśli więc mieszkasz na terenie stolicy, dojedziesz do nas już w kilkadziesiąt minut. Czy warto poświęcić tyle czasu, by zyskać naprawdę sporo?

Na to pytanie, musisz odpowiedzieć sobie sam.

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę