Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Masz stary telewizor? Sprzedaj go nam!

Dziś telewizory przeszły ogromną metamorfozę. Jeszcze paręnaście lat temu, były prostymi "skrzynkami", które miały jedną cechę wspólną. Było nią działo elektronowe. Dziś, mamy do czynienia z telewizorami płaskimi. Nikogo nie dziwi ta nowa technologia w naszym domu. Ale starego telewizora również trzeba by się pozbyć. Jak tego dokonać? Odpowiedź jest prosta - najlepiej u nas.

Powierz nam swój telewizor. Przekonasz się, że warto.

Prowadzimy lombard, w którym zajmujemy się również skupem telewizorów. Działamy na rynku już od wielu lat i mamy już pewne w tej materii doświadczenie. Wiemy, jak w ciągu ostatnich lat zmieniała się technika telewizyjna. I wiemy też, jak najkorzystniej dla Klienta wycenić nawet stary telewizor.

U nas dostaniesz naprawdę dużo

Prowadzony przez nas skup telewizorów, wyceni twój telewizor korzystnie dla Ciebie. U nas znajdziesz stawki, których nie doczekasz się w innych lombardach. Działamy w pełni uczciwie i to powinno Ci wystarczyć za naszą rekomendację.

Jak widzisz, droga do dużych pieniędzy jest naprawdę prosta. Wystarczy, że mieszkasz w okolicach Warszawy i chcesz nieco "oczyścić" swój dom, jednocześnie zarabiając na tym sporo pieniędzy. Wystarczy, że wybierzesz się do nas (działamy w Warszawie - Bemowie, będziesz miał więc do nas blisko), zabierzesz ze sobą telewizor i... poczekasz kilka minut.

Działamy szybko i profesjonalnie

Nasz skup telewizorów, wycenia każdy nadesłany nam telewizor bardzo szybko. Proces wyceny, trwa zaledwie kilka minut. Zatrudniamy u siebie najlepszych specjalistów. Masz więc gwarancję, że nie będziesz na tym stratny.

Następnym krokiem, będzie podpisanie z nami umowy. Po drodze, możesz jeszcze trochę negocjować. Gdy już ustalisz z nami odpowiednią stawkę, zatwierdzamy kontrakt na piśmie a Ty odchodzisz z torbą wypchaną pieniędzmi. Odpowiada Ci coś takiego?

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę