Kupno i sprzedaż

biżuterii, sztuki, kosztowności, monet .. 

szybko i bezpiecznie

Gwarancja satysfakcji

i szybkiej gotówki

wycenę przeprowadzamy na miejscu

Indywidulane podejście do klienta

Dla nas wszystko

ma swoją wartość

przyjdź i zapytaj o wycenę

Wystarczy jeden telefon

Niech pieniądze

nie będą ograniczeniem

uczciwie wycenimy twoje dobra

Wystarczy jeden telefon

Czy uważasz, że warto już pozbyć się swojego samochodu? Owszem, szkoda go, przecież spędziło się w nim tyle lat... Ale jeśli masz płacić wciąż coraz więcej za naprawy, to chyba przyznasz, że takie zachowanie nie ma sensu. Jeśli również tak uważasz, koniecznie wybierz nasz lombard. A oto powody, dla których warto to zrobić.

Wybierz nas, skupimy każdy samochód za dobrą cenę!

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto nam zaufać. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami i wyróżniamy się naprawdę atrakcyjnymi cenami. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie przeczytaj to, co chcemy Ci zaoferować!

Najlepsze ceny.

Szukasz lombardu, który zapłaci Ci najwięcej? Nie ma problemu, wybierz nas. Za zostawiony u nas samochód, zapłacimy Ci najwięcej. Nie wierzysz? Przejdź się po warszawskich lombardach. Przekonasz się, że ceny w nich są porównywalne. My wychodzimy poza konkurencję. Dlatego u nas, sprzedasz najdrożej.

Jesteśmy stąd!

Nasz skup samochodów, znajduje się w Warszawie, na Bemowie. Jeśli więc mieszkasz w Warszawie i chcesz sprzedać nam swoje auto, wystarczy kilka kilometrów i... Twoje konto automatycznie puchnie. Pamiętaj, że płacimy gotówką. Nie bawimy się w wielotygodniowe przelewy...

Kupimy wszystko

Masz stary wóz? Dzwoniłeś już po wszystkich lombardach, ale nie znalazłeś kupca? Wybierz nas. Kupimy to, czego nikt już nie chce. A przy okazji, to właśnie Ty zarobisz na tym całkiem sporo.

Nie wierzysz w naszą ofertę? Koniecznie nas odwiedź. U nas możesz sprzedać wszystko, nie tylko samochody.

Przyjdź

Podpisz umowę

Odbierz swoją gotówkę